Avago AFBR 57R5AEZ 4GB SFP Tranceiver 850nm

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Part Number AFBR 57R5AEZ
Product ID 2980

Beschikbaarheid: 16 In voorraad

Excl. BTW: € 20,00 Incl. BTW: € 24,20
used

Avago AFBR 57R5AEZ 4GB SFP Tranceiver 850nm

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Part Number AFBR 57R5AEZ

Details

AFBR-57R5AEZ 4Gb SW SFP
One moment please, your page is loading...