Advanced Cable Technology Glas / Fiber optic kabel: RL9505, 5 Meter (993205-RL9505) NEW

Product Conditie New
EAN / UPC 8716065224696
Part Number RL9505, 993205-RL9505
Product ID 3623

Beschikbaarheid: 23 In voorraad

Excl. BTW: € 19,95 Incl. BTW: € 24,14
  • Koop 5 voor € 15,95 (€ 19,30 incl. BTW) per stuk. en bespaar 21%
  • Koop 10 voor € 12,95 (€ 15,67 incl. BTW) per stuk. en bespaar 36%
  • Koop 50 voor € 9,95 (€ 12,04 incl. BTW) per stuk. en bespaar 51%

Kwantum voordeel:

Bestel   1 stuks à     19,95
Bestel   5 stuks à     15,95
Bestel 10 stuks à     12,95
Bestel 50 stuks à       9,95

Fibre Optical Patchcord

LC/PC to LC/PC Duplex Multimode 50/125, OM2, 2.0mm 5M-RoHS

(993205-RL9505)

Performance: (@23C) Lambda = 850/1310+/-20nm

New in original sealed bag !

Advanced Cable Technology Glas / Fiber optic kabel: RL9505, 5 Meter (993205-RL9505) NEW

More Views

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie New
EAN / UPC 8716065224696
Part Number RL9505, 993205-RL9505
Compatible Partnummers RL9505, 993205-RL9505

Details

ACT Glas/Fibre Optical Patchcord 5 meter !

ACT Glas/LC/PC to LC/PC Duplex Multimode 50/125, OM2, 2.0mm 5M-RoHS

(993205-RL9505)

Performance: (@23C) Lambda = 850/1310+/-20nm

New in original sealed bag !

One moment please, your page is loading...